SFD37T45-10K391E-F
- Mfr.Part #
- SFD37T45-10K391E-F
- Datasheet
SFD37T45-10K391E-F
- Description
- CAP ARRAY 10UF/45UF 370V RADIAL
- Stock
- 790
- Capacitance :
- 10µF, 45µF
- Product Status :
- Active
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage - Rated :
- 370 V